Levičáci v Portlandu nechávají před budovou soudu uřezané prasečí hlavy

0

Levicové demonstrace v Portlandu, které většina médií nesprávně označuje jako protesty proti rasismu, a které jsou ve skutečnosti demonstracemi za komunismus toho nejhrubšího zrna, se každý den víc a víc mění v barbarství.

V anglicky mluvícím světě se policisté označují jako “prasata” už nejméně od 19.století, ale šířeji začal být tento termín používán levičáky v 60.letech během jejich tehdejších protestů. Dnes, po 60 letech, jde v podstatě o to samé, jako tehdy. Levice v 60.letech podporovala komunistický Vietnam, věřila, že Sovětský svaz je ráj, a někteří dokonce schvalovali invazi do ČSSR v roce 1968. Dnes se na demonstracích tohoto ksindlu znovu objevují srpy a kladiva, hesla o komunismu a odstranění soukromého vlastnictví, a o tom, co by s námi tito revolucionáři udělali, si nemusíme dělat žádné iluze. Jedinou obrannou linií jsou v tuto chvíli policisté, a levice veškerou svou nenávist směřuje na ně. Kromě fyzických útoků, které se stupňují, se v Portlandu začaly objevovat uřezané prasečí hlavy. Levičáci tím nechtějí říct nic jiného, než že kdyby mohli, podříznou takto i policisty.

Včera se objevila hořící prasečí hlava s policejní čepicí na americké vlajce před budovou federálního soudu v Portlandu.

Jedno živé prase bylo nalezeno v centru města. Má se za to, že jej nějaký pokojný demonstrant chtěl zabít jako symbol, ale z nějakého důvodu se mu, či jí, čin nepovedl. Aby se některým demonstrantům přiznal kredit, který si možná zaslouží, třeba možného zabijáka prasete zastavil někdo z nich.

Prase, respektive prasnice, dostala jméno Betty, a skončila na jedné místní farmě mezi svými kamarády.

Komentáře

komentáře