Levičáci v Portlandu se pustili do normálních lidí. Všichni jsou nacisti, říkají.

0

Ačkoliv federální síly se z Portlandu ještě zcela nestáhly, na ulicích již nejsou vidět, a jejich práci převzaly běžné policejní složky. I v našich médiích jste se mohli dočíst lži o tom, že násilí v Portlandu začalo až tehdy, kdy Trump federály do Portlandu poslal, a skončilo ve chvíli, kdy přestali zasahovat. Kdo chce, může velkým médiím věřit, a život půjde dál. Kdo má pochybnosti, sleduje události přímo z místa dění. Do pokojných protestů má situace stále daleko. Levičáci se stejně jako předtím pokoušejí podpalovat policejní stanice, rvou se mezi sebou, napadají běžné lidi, kteří jsou pro ně nacisti, a napadají i policii. Tady jsou důkazy.

Antifa útočí na policejní služebnu v Portlandu. Starší žena si stoupne před budovu, a žádá tyto super pokojné demonstranty, aby toho nechali. Za to se jí dostane urážek, smradlavého dechu jednoho demonstranta, a je polita bílou barvou. Ti na ní ještě křičí, ať si nasadí masku. Zvířata.

Jiná starší žena se pokouší uhasit oheň, co tam ten ksindl zapálil, ale jakési pohlavně neidentifikovatelné vyhublo se jí postaví do cesty, a donutí jí odejít.

Z centra města se pozornost levičáků přesunula do obytných čtvrtí na jihovýchodě města. Nikde žádná policie, myši mají pré.

Jedna obyvatelka čtvrti, kterou se včera pokoušeli oslepit laserem, dnes našla na svém domě nápis “Zde žije nacistka”. S baseballovou pálkou a s pomocí sousedů, vesměs černých, střeží svůj dům před levičáky.

Policie zasahuje, a část vandráků končí na zemi.

Komentáře

komentáře