Antifa vlezla na špatné předměstí a skončili zbití v příkopu a zatčení

0

Snad údajně ve Fort Collins v Coloradu dostala Antifa zase na zadek. Místní zde pořádali akci na podporu policie a rudí šli proti tomu protestovat. Jenže malá americká města jsou trochu něco jiného, než ta velká. Před každým druhým domem tu vlaje americká vlajka, místní policajty tu každý zná od narození, lidi tu většinou volí Republikány, a na nějaké komunistické štvaní tu není nikdo zvědavý.

Levičáci byli očekáváni a přečísleni. Lidé s americkými vlajkami se jim postavili do cesty, a začali je vytlačovat. Z celé akce existují tři videa.

Na tom prvním vidíme, jak jsou rudí tlačeni ven ze čtvrti. Mezi těmi, co je tlačí pryč, je i vozíčkář. Prý veterán. Člověk, co video natáčí, v jednu chvíli vysvětluje, co se děje. Že Antifa je vyháněna pryč, protože je tam nikdo nechce. A také mluví o komunistických bastardech. V druhé polovině videa dochází ke konfliktu. Někdo z antifašistů se dostane do fyzického konfliktu s vozíčkářem, který spadne na zem. V tu chvíli se na komouše vrhá dav, shodí je do příkopu, a zcela nemilosrdně je zasype ranami pěstí.

Na druhém videu slyšíme policejní sirény, které výprask komunistů ukončují. Policie přibíhá na místo, vidí vozíčkáře na zemi, a konfrontuje levičáky, kteří dostanou pár ran i od policistů. Následně jsou zadrženi.

Na posledním videu už vidíme jen dozvuky celé akce. Čtvrť je na nohou, s vlajkami, připravená vypráskat všechny levičáky, co by se tu objevili. Policisté se s místními zdraví, sluníčko svítí, a všechno dobře dopadlo. Tohle je Amerika.

Komentáře

komentáře