Když jsou vražděny bílé děti, levicová média mlčí

0

Na bílých životech nezáleží. To je heslo většiny velkých západních médií. Mohou se přetrhnout informovat nás o bezpráví, kterého se prý v Americe dostává černým, ale drží hubu vždy, když je prolita krev bílých lidí a pachatelem je nebílý člověk.

Zadejte si do vyhledávače novin CNN jméno “Cannon Hinnant”. Teď, 12.08.2020, tři dny poté, co byl tento bílý pětiletý chlapec chladnokrevně zavražděn kulkou do hlavy svým černošským sousedem, na CNN nenajdete jedinou zmínku. Běda ale, kdyby byl Cannon černý a jeho vrah bílý.

Malý Cannon jezdil na kole před domem své rodiny, kde s ním venku byly i jeho starší sestry. V jednu chvíli měl kolem najet na pozemek jejich černého souseda Dariuse Sessomse. Ten měl následně vyjít z domu, k chlapci přijít, a z bezprostřední blízkosti, před zrakem jeho sester, jej pistolí střelit do hlavy.

Vraždu viděla i sousedka, která v první chvíli nevěřila tomu, co viděla. Pak jí ale došlo, že střelba byla skutečná, a zavolala policii. Ta Sessomse pronásledovala a po 24 hodinách zadržela.

Cannonova rodina svého mrtvého chlapce popsala jako velkého milovníka přírody, který se rád staral o vše živé, a obzvlášť rád pečoval o zraněné brouky. Mrtvé tělo chlapce bylo rodinou nabídnuto k darování orgánů. Rodina tak doufá, že Cannon bude dál žít skrze jiné děti.

Komentáře

komentáře