Kalifornský senátor chce beztrestnost za sex homosexuálů s chlapci

0

Před několika lety by byl takový titulek celkem jasný clickbait, a uvnitř článku byste našli nějakou divokou nepodloženou konspiraci. Ale Středoevropan si nikdy nevymýšlel, ať se tvorové z Manipulátorů snažili mé texty obracet naruby sebevíc. A tak ani tento článek není fake news.

Kalifornský senátor Scott Wiener bojuje za konečné schválení svého návrhu zákona Wiener SB145, který by kalifornské úřady zbavil povinnosti do registru sexuálních násilníku uvádět homosexuály, kteří mají sexuální styk s mladistvým. Zde je návrh zákona v jeho legislativní podobě, a zde nějaké povídání o něm lidskou řečí v místním tisku.

Wiener si stěžuje, že v současnosti zákon soudům umožňuje rozhodnout se o umístění do registru podle svého uvážení, pokud dojde k tradičnímu vaginálnímu aktu mezi mužem a mladistvou dívkou. Pokud ale dojde k jinému druhu pohlavního styku, aktér míří do registru. Podle Wienera je takový zákon zastaralý, a kriminalizuje homosexuály.

Aby návrh jeho zákona vypadal hezky, dává příklady vztahů, kdy jednomu je 18, což už je legální věk pro sex, a druhému 17. Což vypadá mediálně úplně jinak, než když jde o padesátiletého homosexuála, co má anální sex se čtrnáctiletým chlapcem. Wiener chce, aby takový padesátník kvůli tomu neměl žádné oplétačky. Aby to prostě bylo košer.

Wiener tvrdí, že se kvůli návrhu zákona stal terčem mnoha výhrůžek. Ty mu připomínají nejen to, že je gay, ale také jeho židovský původ. Wiener se narodil do židovské rodiny ve Filadelfii, ale v roce 1997 se přestěhoval do hlavního města homosexuálů v USA, do San Francisca. Netají se tím, že užívá tzv. PrEP, což jsou medikamenty mající zabránit přenosu HIV. Užívají je beze zbytku promiskuitní homosexuálové.

Více o jeho politickém a osobním životě si můžete přečíst na jeho Wiki stránce.

Komentáře

komentáře