BLM v Portlandu zlynčovali řidiče auta, který se zastal okradené a zbité transky

0

Co se stane, až necháme ulice ovládnout rudé komunistické úderky, se dá sledovat v americkém Portlandu. Další noc nekončícího násilí, kdy stále častěji nejsou obětí policisté, ale civilisté. Zlynčování jednoho z nich z této noci si progresivní síly v Portlandu za rámeček nedají. A vše je opět detailně zvideodokumentováno.

Vidíme první video, které ukazuje bílý pickup snažící se projet ulicí, kolem kterého se jako smečka vlků seběhli zabijáci z Black Lives Matter. Někdo z davu vykřikne: “Ten nic neudělal”, ale dav už má svého obětního beránka. U auta stojí nějaká bílá žena, na kterou se někteří jednotlivci vrhnou a začnou jí tlouct. Muž otevře dveře od auta a žena se s výkřikem “pomoc” snaží uniknout, jen aby se na ní vrhli další fanatici. Dav je v tu chvíli rozdělen na ty krvežíznivé, a ty, co se snaží zcela zbytečné násilí krotit. Řidič chápající, že mu jde o život, šlápne na plyn a ujíždí, zatímco ho ti šílenci pronásledují. Auto končí o něco dál nabourané ve zdi.

Na internetu se mezitím objevují další videa, které nám ukazují, co se dělo předtím, a proč byl muž napaden. Ve zcela šíleném světě těchto lidí, ve který se Portland proměnil, vidíme potyčku transexuála a rváčů z Black Lives Matter, kteří transku okradou. Respektive, černí aktivisté napadali všechny bílé lidi, co se v centru města objevili. Podívejte se dobře na toto video, které scénu zachycuje, a v jeho druhé části si všimněte muže z bílého pickupu, který se snaží transce pomáhat. Má modré tričko. Jeho pomoc jej později bude stát zdraví.

A jsme zpátky u havarovaného pickupu, ze kterého BLM muže v modrém tričku vytáhnou a začnou ho vyslýchat. Jako v Ljubljance, s údery do obličeje. Bělocha mlátí černoch s vestou Security, a neustále jen nazývá negrem. Ten jej nakonec kopne do hlavy a muž upadne do bezvědomí.

Stejná situace z jiného úhlu.

A toto je výsledek.

Stejná banda pak bez důvodu napadá náhodné bílé lidi, kteří procházejí ulicí.

Komentáře

komentáře