Aktualizace ohledně střelby v Portlandu. Mrtvý se jmenoval Jay Bishop

0

Internet pracuje velice rychle a už nyní je možné aktualizovat nedávno zveřejněné informace. Podle všeho střílel pouze levičák, a patriot použil pepřový sprej. Na některých internetových stránkách se již objevila fotografie možného střelce. Také víme, jak se jmenoval mrtvý. Byl to Jay Bishop.

Tento člověk by mohl být oním střelcem.

Střelec je tento muž v bílém.

Vidět ho můžeme už na tomto videu, kde dochází ke konfrontaci mezi pickupem s pravičáky a levičáky na ulici. Vidíme, jak sahá do pouzdra na břiše pro pistoli, ale auto stihne odjet.

A nyní se dostáváme k podrobnému rozboru videa střelby. Středoevropan chce být fér, proto nabízí dvě varianty toho, co se stalo. Na videu slyšíme, “We got another one here.” “Here?” Tedy, “máme tu dalšího.” “tady?”. Tato slova buď padla ze strany levičáků nebo patriotů. Tedy, buď byli na lovu patrioti, a právě narazili na levičáka v bílém tričku a jeden z nich použil kasr, načež levičák okamžitě vypálil. Nebo tato slova padla směrem od levičáků k oběti, která použila kasr, ale vzápětí byla zasažena střelbou. Bez výpovědí svědků není zatím možné tuto situaci rozetnout žádným směrem.

A zde už jsou fotografie mrtvého patriota. Do Portlandu přijel se svým kamarádem Chandlerem, který má bílé triko.

Detail střelby. Oběť použije kasr, levičák v tu samou chvíli vypálí dva výstřely.

Těsně po střelbě. Chandler je vpravo.

Chandler poté, co se dozvěděl, že je jeho kamarád mrtvý.

A to už je Jay den předtím na jiné akci.

Komentáře

komentáře