Nové video z Portlandu

0

Syn prezidenta Trumpa sdílel video, které dobře ukazuje, co se v Portlandu stalo. Slyšíme následující konverzaci.

Tady je máme!
Máme tu dva!
Vytáhni to!
Tady?

A padnou dva výstřely.

Ti z vás, kdo nečetli předchozí články o střelbě v Portlandu, tak mrtvý Jay, který byl z Portlandu, a jeho kamarád Chandler, se účastnili odpolední spanilé jízdy městem za účasti asi 600 aut. Pozdě večer se vraceli Portlandem zřejmě k Jayovi domů a narazili na levičáky. Tomu odpovídá obsah výkřiků z výše uvedeného videa. Mluví se o dvojici. Tou musí být Jay a Chandler. Jay v reakci na křik vytahuje kasr a útočí s ním na levičáka, který stojí nejblíž. A tím byl Reinoehl, který v té chvíli už držel v ruce pistoli a vystřelil.

Tedy, levičáci kolem Reinoehla, kterých bylo okolo 10, což ukazují tyto záběry udělané asi 7-8 minut před střelbou…

… zřejmě narazili na Jaye a Chandlera. Dvojici. Z jejich strany se zřejmě ozývá křik “tady je máme”. Naopak ze strany Jaye a Chandlera se ozývá klidnější část konverzace “Vytáhni to!”, čímž je zřejmě myšlen kasr, co u sebe Jay měl. A pak, s tou největší pravděpodobností, došlo k tomu, že jak Jay, tak Reinoehl, oba tasili. Jay kasr, Reinoehl pistoli.

Okénkem do myšlení Reinoehla je jeho Instagram. Tento status sdílel poměrně nedávno. Čistá definice komunistického revolucionáře.

Komentáře

komentáře