Americké úřady začínají vyšetřovat, kdo financuje levicové extremisty

0

Středoevropan nedávno informoval o řádění levičáků před Bílým domem, které zasáhlo některé vrcholné politiky Republikánské strany. Těm možná došlo, že tito fanatici si nakonec přijdou i pro ně, a začali jednat.

Senátor Rand Paul, který byl jedním z napadených, požaduje prověření finančních operací extremistů.

Levičáci se mu smějí, protože sociálními sítěmi běží konspirace o “antifa letadle”, které má vozit zbraně a další vybavení. Tuto konspiraci levičáci zřejmě rozšířili sami. Jejich spojenci v politice a médiích denně opakují fráze o tom, že Antifa je mýtus, a že neexistuje, stejně jako opakují, že protesty v amerických městech jsou pokojné. Rand Paul ale vyzývá k tomu, aby se prošetřily finanční toky hlavních aktivistů a stejně tak toky, ze kterých jsou placeny všechny náklady extremistů. Počínaje náklady na kauce. A na tyto náklady přispěli i někteří přední politici Demokratů. Šéf Homeland Security, Chad Wolf, již potvrdil, že ministerstvo spravedlnosti na tom začalo pracovat.

Připomeňme, že extremisté, kteří jsou na ulicích zadrženi policií, a pak potřebují kauci, na jejíž fond přispěl jak kandidát na prezidenta Biden, tak i jeho kolegyně Kamala, nebývají zatčeni za držení transparentu, nebo nějaký ohnivý projev, ale za násilí a výtržnosti. Jejich kamarádičci v justičním aparátu je buď pustí bez obvinění, nebo jejich propuštění zajistí kauce. A jak už se prokázalo, Soros už BLM narval desítky milionů dolarů. Stejně tak nadace, která skrz web Black Lives Matter sbírá peníze, je Sorosovou organizací. Amerika si musí přestat tyto hady hřát na prsou a zasáhnout proti nim veškerou silou práva.

Trump se mezitím vyjádřil i k zavražděnému patriotovi z Portlandu. Levičáky označil za “vážně hrozné lidi”, kteří “zastřelili na ulici mladého muže”. Trump řekl, že si jej (Jaye) vybrali jako terč a zastřelili jej na ulici, a pak byli šťastní, když zemřel. Trump narážel na video, kde rudí slaví Jayovu smrt a jedna jejich mluvčí přímo říká, že není smutná, že “dnes v noci zemřel fašista”.

Trump kritizoval média, že píši o karavaně aut patriotů v Portlandu, ze kterých jejich posádky na levičáky blokující ulice stříkaly barvu, ale nepíší o tom, jak ti samí levičáci slavili Jayovu smrt. Podle Trumpa média pomáhají toto násilí vyvolávat a Americe škodí.

Komentáře

komentáře