Trump podpořil Kyla. Americká média šílí vzteky

0

Prezident Trump před svou cesty do Kenoshy, kde sedmnáctiletý Kyle Rittenhouse v sebeobraně zastřelil dva levičáky a jednoho zranil, tohoto mladíka podpořil. Americká média a levice jsou bez sebe vzteky.

Trump během tiskovky vysvětlil, že důvod, proč v mnoha amerických městech pokračují násilné výtržnosti levičáků, je ten, že jejich spojenci z řad politiků a justice je odmítají stíhat a po zadržení policií je vracejí zpět na ulici. Tam pak podle Trumpa zraňují a vraždí lidi. Celý tento proces, kdy jejich lidé jsou součástí systému, je levicová agenda, řekl Trump.

Chtějí odstranit policii, převychovat děti, kázat sociální spravedlnost, legalizovat migraci, zrušit věznice a zrušit trest smrti, a to především pro zabijáky policistů, řekl. Tvrdí, že národní garda je připravena zasáhnout kdekoliv ve Spojených státech a Trump je připraven poslat federální úředníky, kteří budou vymáhat spravedlnost. V Kenoshe už byla Národní garda nasazena, a od té doby je ve městě klid.

Oproti včerejšku, kdy jeho tisková mluvčí tvrdila, že Trump se nebude do případu Kyla míchat, dnes prohlásil, že Kyle jednal v sebeobraně. Podle Trumpa byl ve velkých problémech, upadl, a pokud by nepoužil svou zbraň, zabili by jej.

Prezidentova slova jsou velkou vzpruhou jak pro Kyla, tak pro jeho právní tým, tak i pro ostatní patrioty, protože vidí, že ve svém prezidentovi mají zastání. A přesto, že se Trumpovi nedaří prosadit ty politické plány, které měl před 4 lety ve své kampani, je to bez debat vlastenecký prezident, který stojí za americkým lidem proti komunistickým agitátorům, a nedávno příchozím, co se Ameriku snaží obrátit naruby.

Komentáře

komentáře