V Kalifornii budou zjišťovat, zda rabující ukradené věci třeba nepotřebovali

0

Proměna nejvyspělejší země světa v zemi třetího světa vesele pokračuje. Každý den se v USA stane nějaká politická nebo legislativní změna posunující tuto zemi v komunistickou utopii kříženou s postapkalyptickou společností, co známe zatím jen z filmů. Součástí systému v USA jsou dnes různí lidé, a tak v Portlandu máme okresního státního zástupce, který odmítá stíhat levicové vandaly a násilníky. V San Franciscu máme homosexuálního senátora, který umožnil beztrestný anální sex mezi už čtrnáctiletým dítětem a čtyřiadvacetiletým zvrhlíkem a jeho zákon už čeká jen na guvernérův podpis. A v okrese Contra Costa, který je fakticky předměstím San Francisca, zase okresní státní zástupkyně doporučila vyšetřovatelům, aby u rabujících lidí zjišťovali, zda zboží, co ukradli, náhodou nepotřebují.

Všichni ty záběry známe. Pod rouškou protestů se většinou černí obyvatelé USA vrhnou do obchodů a rabují je. Zde jedno video z mnohých, ale pokud chcete vidět víc, zadejte si na Twitteru prostě jen “looting”.

Vyšetřovatelé, kteří tyto lumpy dostanou na starost, pokud je policie zatkne a předá jim je, mají nyní zvážit, zda k rabování došlo “z nouze”, nebo šlo o obyčejnou zlodějinu. I nepříliš chytrý lump teď bude pokaždé, když ho chytí, vyprávět historku, jak tu barevnou televizi nutně potřeboval pro své děti.

Policie z rozhodnutí první ženské a černošské prokurátorky v okrese nemá radost. Podle ní je rozdíl mezi pokojným protestem a rabováním. Protest je v pořádku, rabování ne.

Prokurátorka Diane Bacton může být označena za aktivistku. Snaží se o reformu justice, která podle ní nespravedlivě kriminalizuje černochy. A soustředí se na trestné činy, které černí páchají statisticky víc, než ostatní. Podle kroků, které koná, chce tyto trestné činy otupit, aby za ně bylo trestáno co nejméně lidí. Výsledkem pak bude fakticky mnohem více kriminality, protože kdo by se bál jí páchat, když nepřijde trest. Ale statisticky zločinnost klesne a také klesne kriminalita černochů, kteří za svou trestnou činnost nebudou stíhání.

Mají to tam v té Americe dobře vymyšlené.

Komentáře

komentáře