Antifa střelec z Portlandu byl zabit policií

0

Michael Reinoehl, který byl podezřelý ze zastřelení amerického patriota Aarona Danielsona minulou sobotu v Portlandu, byl dnes v noci zastřelen policií.

Více detailů se objeví během dne, ale včera byl na Reinoehla vydán zatykač a policisté ho vypátrali ve městě Lacey ve státě Washington. Podle policejních zdrojů při pokusu zatknout jej Reinoehl vytáhl zbraň a následně byl policií zastřelen. Policisté na rozdíl od zabitého Danielsona nedisponovali jen slzným plynem a mohli se účinně bránit.

Zde je video ze zásahu, které natočil svědek. Mrtvý je vidět v pozadí u aut obklopen šerify.

K zatčení Reinoehla na Twitteru vyzval před chvílí, kdy ještě nevěděl o jeho smrti, i Trump. Ptal se, proč police ještě nezatkla chladnokrevného vraha Aarona Jaye Danielsona. A policii vyzval, ať udělá svou práci a udělá ji rychle. Podle něj každý ví, kdo je vrah.

Není žádná náhoda, že pár hodin předtím dal Reinoehl rozhovor jednomu médiu, které je levicovou agendou známé. Vice News. Odkaz na rozhovor je zde. Výběr z něj přinesu později tohoto dne i s dalšími informacemi. Reinoehl se v rozhovoru ke střelbě přiznává a označuje ji za sebeobranu.

Levicové hnutí právě získalo svého dalšího mučedníka.

Komentáře

komentáře