Trump zakázal školení federálních zaměstnanců antirasistickými agitátory

0

Už žádné “Critical Race Theory” školení pro federální zaměstnance hrazené z federálních peněz. Donald Trump v pátek zakázal, aby zaměstnanci vlády Spojených států museli procházet školením, které je ultralevicovou propagandou.

Prohlášení vlády označuje “Critical Race Theory” za ne-americkou, a rozdělující. Součástí školení bylo například tvrzení, že rasismus je přesvědčení, že Amerika je zemí příležitostí, nebo že rasismus je přesvědčení, že práci by měl dostat ten nejkvalifikovanější.

Prohlášení zdůrazňuje, že zaměstnanci vlády pocházejí ze všech ras a etnik, a že vláda vítá každého, kdo má zájem pro ni pracovat. Ale že odmítá, aby zaměstnanci podstupovali školení, které podkopává klíčové americké hodnoty, a mezi zaměstnance vnáší rozdělení.

Všechny složky vlády mají nyní identifikovat všechny smlouvy, které se týkají jakýchkoliv školení na téma “Critical Race Theory”, “White Privilege”, nebo jakékoliv jiné školení, které vtlouká účastníkům do hlavy buď, že 1) Spojené státy jsou od základu rasistické a zlé, 2) jakákoliv rasa nebo etnikum je od základu rasistická a zlá. Všechny tyto smlouvy mají být zrušeny.

O tom, co je součástí takových školení, Středoevropan informoval už v červenci. Kritizováno je samotné naše bytí, jako bílých lidí, a to, kdo jsme a co nás představuje.

Dokud bude v Bílém domě sedět prezident Trump, bílí lidé a náš způsob života mají zastání. Čas a demografie ale ve Spojených státech hrají proti nám. Jak dlouho ještě dokážeme vzdorovat blížící se pohromě?

Komentáře

komentáře