Zatykač na Reinoehla ukazuje, že šlo o připravený útok

0

Policií vytvořený, a soudem potvrzený zatykač na Michaela Reinoehla, rozebírá události z minulé soboty a dokládá, že šlo o úkladnou vraždu. Danielson a Pappas byli podle kamerových záznamů sledováni úderkou antifašistů a Reinoelson sloužil jako střelec.

Policie prověřila kamerové záběry z bezpečnostní kamery v ulici, které se na internetu dosud neobjevily. A vytvořila sled událostí, tak, jak se seběhly.

8:44:16 – Reionehl jde s dívkou v bílém tričku ulicí. Následuje je další dvojice.
8:44:23 – Dívka v bílém tričku se zastaví a opře o zeď, zatímco Reinoehl pokračuje dál, s rukou v pouzdře na své pistoli. Za ním se objeví Danielson a Pappas, kteří prostě jen jdou ulicí. Danielson si všímá dívky v bílém, ale nevěnuje ji pozornost.

8:44:26 – Reinoehl se schová do garáže a Pappas a Danielson procházejí kolem. Pappas se tváří nezúčastněně, ale Danielson je ve střehu. V jedné ruce má pepřový sprej, ve druhé neroztažený teleskopický obušek.
8:44:33 – Reinoehl vyleze z garáže a celá jeho skupina jde nyní za Danielsonem a Pappasem.

Ke střelbě dojde velice krátce po tomto záběru. Podle videa, které znovu zveřejňuji, musel Reinoehl dvojici oběhnout silnicí zleva a dostat se k ní ze strany. Minimálně tři jeho lidé byli za Pappasem a Danielsonem a další museli být před nimi, protože na ně Danielson vizuálně reagoval. Danielson šel čelit hrozbě s pepřovým sprejem a Reinoehl do něj okamžitě vypálil dva výstřely. Jeho předsmrtné řeči pro Vice, jak šel bránit barevného kamaráda, mu mohou věřit jen blázni.

Celý zatykač si angličtináři mohou podrobně pročíst na tomto odkazu.

Komentáře

komentáře