Oregon burning. Výprask BLM a velký pravicový karavan

0

Zdá se, že američtí patrioti, kteří poslední tři měsíce na revoluční běsnění rudých reagovali zatím spíše vlažně, přecházejí do ofenzívy. S tím, jak zintenzivněly levicové akce, si pravice uvědomuje, že pokud nechají tuto jedovatou rostlinu klíčit, jednoho krásného dne je může zadusit. Znáte to. Nejdříve si přišli pro “nácky”, a končí to gulagem. Pozoruhodností této začínající občanské války je to, že není vedená po rasové linii, ačkoliv hraje svoji roli. Na obou stranách je vícerasové zapojení a konflikt se jeví spíš jako souboj marxismu a anti-marxismu.

Všechno začalo včera masivním pro-trumpovským karavanem aut fakticky na předměstí Portlandu v Oregon City. Zúčastnily se jej stovky aut vyzdobených americkými vlajkami, vlajkami na podporu Trumpa a samých dobrých věcí. Karavany se konaly vlastně dva a oba byly vzpomínkou na zastřeleného patriota Aarona Danielsona. Účastníci měli na sobě taktické vesty, byli ozbrojení, a přišli z mnoha různých skupin pravicového tábora. Bylo mezi nimi i hodně dětí. Účastníci i organizátoři se tentokrát vyhnuli cestě přímo do centra Portlandu.

Více než hodinové živé vysílání z akce najdete na odkazu níže.

A zde jsou již kratší videa zachycující ty nejzajímavější momenty.

Později, když karavan skončil, se část pravičáků trhla, a vydala se na 70 km dalekou cestu do města Salem v Oregonu, kde se konal menší protest BLM. Pravičáci, mezi kterými měli být členové skupiny Proud Boys, levičáky ostře napadli a dva z nich byli zatčeni a později propuštěni. Ze strany pravice šlo o odvetu za zavražděného Danielsona.

Zde jsou videa ze Salemu tak jak šly události po sobě.

Náběh na BLM

A další

“Fuck Antifa”

Naháč vykasrován

Proud Boys a policisté spolu byli zadobře. Aby ne.

Se dvěma zatčenými pravičáky bylo jednáno v rukavičkách a velice rychle byli propuštěni.

Komentáře

komentáře