Mantinely se posouvají. Netflix má film pro pedofily

0

Kde to všechno začalo? Asi tam, kde jsme přestali vnímat vztah mezi dívkou a chlapcem, či mužem a ženou, za standard a normu. Od té chvíle se Overtonovo okno sexuality stále rozevírá. To, před čím pravice varuje už roky, se stává realitou. Netflix má film, který je čistokrevnou pedofilií.

Francouzský film Cuties vypráví o partě jedenáctiletých dívek, které se věnují twerkingu. Pro ty z vás, co netuší, oč jde, video ukázka s dospělými dívkami.

Bez ohledu na to, že i u dospělých dívek jsou takové projevy známkou degenerace, kterou by si člověk ještě u jejich babiček, když jim bylo 20, jednoduše nedovedl představit, film je o jedenáctiletých dívkách. Jedenáctiletých dívkách, které jsou ve filmu představeny jako sexuální objekty.

Nebudu zde psát recenzi filmu, který měl na Netflixu včera premiéru, ale budu tu psát o kulturní válce, které je tento film dalším dějstvím. Protože tábory, kterým se film líbí, a které ho naopak nenávidí, jsou tvořeny těmi stejnými lidmi, kteří proti sobě stojí i ve všech jiných tématech.

Kdo Cuties fandí? Liberální média. Kdo je proti? Pravicoví aktivisté. Ne, že by film vytvářel něco, co neexistuje. Naopak. Je zrcadlem dnešní doby, ve které se mantinely toho, co považujeme za slušné, neustále posouvají. A děti jsou těmto posunutým mantinelům vystaveny nejvíce a jsou nejzranitelnější.

Není to tak dlouho, co se mezi dětmi začal normalizovat transgender a děti jsou vystaveny tomu, že si mohou “změnit” pohlaví. V reprácích jim zní český a slovenský rap a hip-hop se svými texty plnými vulgarit a primitivismu. A nyní mají jedenáctileté dívky, místo toho, aby si s kluky posílaly zamilované lístky, kroutit zadky a představovat sexuální pózy? Pro koho? Pro pedofilní mafii, jejíž existenci mainstream stále popírá a proti které vystupuje masivní lidové hnutí QAnon?

Komentáře

komentáře