Rudí zombies vyštvali Kaitlin Bennett z University of Central Florida

0

Kaitlin Bennett je teprve čtyřiadvacetiletá americká pravicová aktivistka. Ve známost vešla před dvěma lety, když se na své promoční fotografii nechala zvěčnit s puškou – hájíc tak právo na držení zbraně.

Později se stala známější díky videím, na kterých zpovídala studenty ohledně takových témat, jako záchody pro transgendery. V únoru tohoto roku se vypravila s kamerou na Ohio University, kde ale byla konfrontována početným davu levicových studentů. Podívejte se na video z onoho dne.

V červenci zase točila rozhovor s příznivci Joe Bidena a jednu z nich pěkně dostala. Ta se Kaitlin zeptala, zda volí Trumpa, a když Kaitlin odpověděla, že ano, bylo jí řečeno, že věří v bílou nadřazenost. Když chtěla nějaký důkaz na podporu takového argumentu, dostalo se jí odpovědi, že důkazem je to, že volí Trumpa. Své sokyně se tedy zeptala, zda volí Bidena. A když ta odpověděla, že ano, Kaitlin jí řekla, že je pedofil. Levičanda se zmohla jen na koktání.

No a včera se Kaitlin vypravila na kampus University of Central Florida. Byly časy, kdy byla Florida tvrdé jádro bílého Jihu, kde si komunističtí agitátoři ani neškrtli. A je mnoho míst na Floridě, kde to stále platí. Ale univerzity se svou indoktrinací marxismem jsou jednoduše pevnosti úpadku bez ohledu na to, zda je to Sever či Jih, a tak byla Kaitlin přivítána nepřátelsky i tady. Na video se můžete podívat sami. Ve chvíli, kdy studenti Kaitlin hrozí přes sklo budovy, do které ji ukryla její ochranka, vypadají jako zombies. Jako rudí, bolševičtí zombies.

Policie, místo aby divoké studenty rozehnala obušky, vodními děly a slzným plynem, hrozila Kaitlin zatčením, pokud kampus neopustí. Tohle je cesta do pekel. Pokud se bude komunistům neustále ustupovat, skončí to třídním bojem / rasovou válkou / občanskou válkou – vyberte si. Množí se ale hlasy, že jinak už to v Americe stejně skončit nemůže.

Komentáře

komentáře