Vstanou noví bojovníci?

0

Už od počátku Středoevropana, kdy jsem začal sledovat statistiky sledovanosti, jsem si všiml jedné skutečnosti. Mezi lidmi sledujícími stránku na Facebooku, nebo čtoucí články na internetu, bylo velmi malé procento mládeže. Ačkoliv Středoevropan už nemá přes 30 tisíc fanoušků na FB, když FB původní stránku smazal, a ani nemá 750 tisíc čtenářů za měsíc, protože se webu nevěnuji jako dřív, současné statistiky mluví podobně. Podívejme se na to spolu.

Toto jsou data lidí, kteří sledují stránku Středoevropana na Facebooku. Ponechme stranou, že žen je jen jedna čtvrtina, a ne ideální polovina. Ale mládež do 17 let Středoevropan prakticky vůbec nezajímá, a kluci a holky do 24 let tvoří mezi sledujícími jen 5 procent.

Následují data z Google Analytics. Tedy čtenáři článků z webu. A je to podobné. Mladí do 17 skoro čistá nula. A mladí do 24 stejných 5 procent jako na Facebooku.

Co to znamená? Závěry z toho můžeme vyvést jakékoliv, ale jeden z nich je ten, že mladé buď témata Středoevropana nezajímají, nebo se k nim nedostávají. Ať je důvod jakýkoliv, musíme to změnit.

Ne, že by situace v Evropě a zbytku našeho světa byla jiná. Patriotismus je všude převážně věcí lidí středního a staršího věku. Ale všude se alespoň snaží se k mladým dostat. V Americe dělá skvělou práci s mladými Nick Fuentes. Jeho živé přenosy mají obrovskou sledovanost a má za sebou celou armádu teenagerů. A není sám. Takových jako je on, holek i kluků, je víc. Někteří jsou na YouTube, jiní využívají TikTok, další zkouší šířit své ideje přes další sociální sítě. Levice dominuje středním i vysokým školám, protože marxismus je tlačen vpřed mainstreamem, a být levičák je prostě v módě. Ale být součástí mainstreamu není žádná rebélie, proto když se mezi mladými objeví někdo “náš” a má charisma, ostatní mladí jdou za ním.

Bylo by skvělé, kdyby se mezi českou mládeží objevil kluk nebo holka, co by vzal sociální sítě útokem a získal mladé pro naše ideje. Bylo by skvělé, kdyby se to stalo tak nějak samo. Ale já na náhody moc nevěřím, a vím, že štěstíčku se musí jít vždy trochu naproti. Hledejte mladé patrioty ve svém okolí a dejte jim veškerou podporu a motivaci, aby se pustili do boje.

Nebylo by skvělé mít mezi sebou někoho, jako je “Savvy Truth”, jejíž jedno z videí, kde dává levičákům na zadek, má 10,5 milionu shlédnutí? Najděte ty mladé a přiveďte je do hnutí hned teď!

@thesavvytruth

I could go on, but I only had 59 seconds. Liberal logic at its best. ##Conservative##LiberalLogic##BuildTheWall

♬ original sound – thesavvytruth

Komentáře

komentáře