Rudí se kvůli jeho zastřelení bouří. Ale jako obvykle to byl pěkný ksindl

0

Další americké město je v plamenech a komunističtí revolucionáři spolu se svými černými soudruhy z Black Lives Matter obracejí město Lancaster v Pennsylvánii v trosky. Záminkou jim pro to tentokrát je zastřelení barevného muže, který tak jako Floyd, Blake, a všichni ti, kvůli kterým se obvykle protestuje, byl násilník a zločinec.

Podívejme se nejdříve na to, jak rudí v Lancasteru vyvádějí.

Jako šílení se dobývají na policejní stanici.

Obvyklé potyčky s policií.

Útok na policejní stanici.

A zde je důvod jejich řádění. Policie byla zavolána kvůli domácímu násilí. Přivolaná hlídka se zapnutou kamerou na těle přichází před dům. Ze dveří vyběhne žena, která se snaží držet dveře a za nimi muže. Tomu se ale podaří dostat ven a s nožem v ruce běží na policistu. Policista se snaží ustoupit, ale je evidentní, že by to nestihl, použije tedy na svou sebeobranu zbraň, a lumpa zastřelí. Zcela legitimní záležitost. Asi v žádné zemi není normální, aby se policista musel nechat zabít, aby se zločinci nic nestalo. Zřejmě kromě Ameriky. Video z incidentu ukazuje celý průběh, i šílený výraz ve tváři Munoze.

To ale není vše, co o něm víme. Jeho výstup s nožem nebyla žádná premiéra. Před rokem se na ulici pohádal se skupinou lidí, kteří mu dali pár facek. Munoz se poté vrátil s nožem, a začal běsnit. Když skončil, čtyři lidé byli pobodaní nebo pořezaní.

Komentáře

komentáře