Bojovník UFC, Covington Colby, podpořil vše, proti čemu BLM stojí

0

Covington Colby, bojovník UFC, včera v Las Vegas porazil svého soupeře. Když pak ve studiu, ještě s rozbitým obličejem, komentoval zápas, zazvonil mu telefon. Na druhém konci Bílý dům.

Není to žádná náhoda. Colby je velkým fanouškem prezidenta Trumpa a jeho politiky. Před dvěma lety vyjádřil přání Trumpovi v Bílém domě ukázat svůj vítězný titul. Trump mu to přání splnil a fotografii s Trumpem v Oválné místnosti má Colby doteď připnutou na svém Twitteru jako hlavní příspěvek.

Dva Trumpovy synové, Eric a Donald, jsou jeho fanoušky, a když Colby zápasí, často sedí hned u ringu. Ovšem nebyli u toho, když v roce 2017 po zápasu v Brazílii nazval Colby Brazilce “špinavými zvířaty”.

Včerejší Colbyho zápas byl pěkně zpolitizovaný. Zatímco velká část sportovců podporuje komunistické hnutí Black Lives Matter, a další levicová svinstva, Colby se nechal před zápasem vyfotit s Trumpem a napsal na Twitter, že bude zápasit za všechny statečné policisty a policistky, kteří jsou očerňováni, a kteří jsou tak jako vojáci skutečnými americkými hrdiny.

Když pak vyhrál a sedí ve studiu, podávají mu telefon, ve kterém ho Bílý dům spojuje s Trumpem. Colby má radost jako malé dítě a Trumpovi, který mu blahopřeje, říká, že jeho podání ruky mu dodalo “dračí energii” a že i kdyby se před ním zjevil King-Kong, neprohrál by.

Komentáře

komentáře