Rudý teror v amerických městech pokračuje

0

Ačkoliv jsme denně bombardováni informacemi o čínské chřipce a dalších senzacích, teror rudých komunistických gard v amerických městech pokračuje dál s nezmenšenou intenzitou. Potyčky s policií částečně ustaly, a nyní se rudí zaměřují na terorizování běžných občanů? Jsi s námi? Dokaž to. Nejsi s námi? Zabijeme tě.

Zde je pár videí z posledních dní.

Muž v autě je bez důkazů označen za příznivce Trumpa a za “nácka”. Rudí mu rozbijí okna vozu kladivy, rozkopou mu dveře svými smradlavými botami, a krvežíznivě zkoumají, jak by zabili psa, který je na zadním sedadle za rozbitým oknem. Muže v autě nakonec donutí odjet pryč.

Tomuto muži se psem řve hysterická komunistka s megafonem do obličeje. Muž po ní stříkne vodou, co má v kelímku, a tak se na něj dav sesype. Část skupiny má úkol situaci zakrýt deštníky, aby kamery případně nemohly vidět, co se bude dít. Naštěstí ale kromě vyhrožování a polití muže k fyzickému násilí nedojde.

Rudé gardy zastavují auto se dvěma muži a nutí je, aby zaťali pěst do komunistického pozdravu, a řekli “Black Lives Matter”. Jejich tón je nesmlouvavý, a každému dojde, že když nebude osádka vozu spolupracovat, auto dostane rudý tuning.

Což se stejně stalo.

Na tomto videu policista umravňuje zatýkaného komunistu ranami pěstí.

Komentáře

komentáře