Američan bránil svůj obchod před komunisty. Jednoho zastřelil. Po obvinění spáchal sebevraždu

0

Další slušný člověk se stal obětí marxistického řádění v Americe. Během výtržností ze strany Black Lives Matter ve městě Omaha ve státě Nebraska skupina černochů napadla majitele jednoho z barů, Jacka Gardnera. Skočili na něj a povalili na zem. V obavě o svůj život vytáhl pistoli, a s černochem ležícím na něm a mlátícím do něj, vypálil. Jeden z černých útočníků zemřel.

Jasná sebeobrana, řekli byste. Zvlášť když z celého neštěstí existuje i video.

Co se dělo pak? Policie Jacka Gardnera obvinila a levičáci ho začali pronásledovat. Co na tom, že mrtvý napadl Jackovu rodinu a rozbil výlohu jeho baru, aby nakonec napadl i Jacka. Když bojujete za Black Lives a navíc máte černou kůži, jste dnes v Americe nedotknutelní. Kdepak nějaký systémový rasismus. Všechna média nezapomněla psát, že běloch zastřelil černocha, ačkoliv rasa v tom alespoň ze strany Jacka nehrála roli. Prostě jen bránil svou rodinu, majetek, a nakonec i sebe.

Tady je jeho tři a půl roku staré video z Washingtonu, kde pomáhal jako dobrovolník prezidentu Trumpovi. Slušný, skromný, milý muž.

Jeho přátelé pro něj na GoFundMe uspořádali finanční sbírku na právní zastoupení. GoFundMe, které nechává běžet každý levicový projekt na podporu zatčených a obviněných rabiátů, tuto sbírku zrušilo a po ní i další. A BLM se zaměřila na tvůrce této sbírky, kterému přišly hrozby do zaměstnání.

Jack původně obviněn nebyl a prokurátor případ viděl jako sebeobranu. Video ukazuje, jak černoch na Jacka skáče zezadu a škrtí ho a je i slyšet, jak Jack volá, aby z něj slezl. Černoch měl podle pitvy v krvi navíc drogy. Jenže pak aktivisté před domem prokurátora uspořádali demonstraci, a požadovali tzv. spravedlnost. Na aktivisty se totiž nesahá a když vás tlučou, přeci dobře vědí proč. Navíc máte bílé privilegium. Bránit se je zločin sám o sobě.

Tlak ze strany internetové i pouliční levice byl obrovský. Velká porota Jacka obžalovala ze čtyř trestných činů. Zabití, použití zbraně při trestném činu, napadení prvního stupně a teroristických hrozeb. Hrozilo mu až 95 let za mřížemi.

Nikdy se nedozvíme, jaké myšlenky se Jackovi honily hlavou, než včera namířil zbraň proti sobě. Nevydržel tu nespravedlnost, to spiknutí zla, které každým dnem víc a víc zachvacuje Ameriku. Jeho srdce to nezvládlo. Smrt se pro něj stala jediným východiskem. A všichni víme, kdo má na rukou jeho krev.

Odpočívej v pokoji Jacku. Nebudeš zapomenut a tvá smrt nebude odpuštěna. Ani v Americe. Ani tady v Evropě.

Komentáře

komentáře