Řidiči na Floridě nebudou odpovědní za sražení demonstrantů blokujících dopravu

0

Guvernér státu Florida, Ron DeSantis, představil sérii skvělých nových zákonů, které mají pomoci účinně bojovat s komunistickým morem šířícím se po celých USA. Mezi těmito zákony je také ochrana řidičů, kteří srazí demonstranty blokující veřejnou dopravu.

Děje se to všude. Tlupa levičáků obsadí silnici a odmítá nechat auta projet. Často také zpovídají řidiče z jejich politických názorů, a běda tomu, kdo prověrkou neprojde. Řidiči tak často volí únik, který ovšem nutně vede skrz demonstranty, kdy může dojít k jejich zranění, či dokonce usmrcení. Tak jako se stalo před třemi lety v Charlottesville, kde byl řidič bohužel odsouzen. Jak to vypadá dnes se můžeme podívat například na tomto videu.

Aby chránil občany Floridy před touto sběří, guvernér zveřejnil nové zákony i zpřísnění trestů za trestné činy.

Zpřísnění kvalifikace se bude týkat shromáždění více než sedmi lidí, pokud páchají trestnou činnost. Zákaz blokování dopravy a již zmíněná nulová odpovědnost řidiče za zranění nebo smrt demonstrantů, pokud se před nimi bude snažit uniknout do bezpečí. Zákaz ničení soch a monumentů, automatické vězení za napadení policisty, a další zpřísnění současné situace. Floridský šerif Grady Judd to krásně vysvětluje na následujícím videu.

Komentáře

komentáře