Právník Kyla Rittenhouse chce žalovat Bidena pro pomluvu jeho klienta

0

Joe “Sleepy” Biden, kandidát na amerického prezidenta za levicové Demokraty, má problém, a Kyle jasnou vidinu mnoha peněz na jeho účet. Bidenův tým včera použil osobu Kyla Rittenhouse ve spojení s tzv. zastánci bílé nadvlády (white supremacists). Jenže levičácký hlídací pes, respektive židovská organizace Anti Defamation League, nezjistila žádné propojení Kyla a těchto lidí. Jedná se tedy o pomluvu, celkem jasný případ, a Kylův právník chce nyní Bidena žalovat.

Jak víte, Trump a Biden se střetli v debatě, a jak Biden, tak zoufalý moderátor po Trumpovi chtěli, aby odsoudil pravičáky, kteří přitom na rozdíl od rudých poslední čtyři měsíce v USA nic nedělají. Trump to neudělal, a tak na něj kvůli tomu (nejen) Bidenův tým útočí.

Toto je screen z Bidenova videa, kde mluví o tom, jak Trump neodsoudil “rasisty”, a zmiňuje jako jeden příklad Kenoshu. Tam Kyle čelil napadení ze strany levičáků a v sebeobraně dva z nich zabil, jednoho zranil, a další zesměšnil.

Jenže neexistují důkazy o tom, že by tzv. rasisté byli v Kenoshe přítomni, a právě podle židovské ADL neexistuje žádné takové spojení u Kyla.

Jeden z Kylových právníků, Lin Wood, zveřejnil na Twitteru, že se skutečně jedná o pomluvu, a že Joe (Biden) bude souzen.

A pak Wood zveřejnil ještě jeden tweet informující o ustanovení právního týmu v této věci. A neodpustil si narážku na Bidena, kterému radí, že si nemusí zapínat naslouchátko (Biden dostával během debaty rady přes elektronické zařízení), protože kroky armády spravedlnosti, která jej přijde navštívit, uslyší dobře. A dodal, že Bidena roztrhá na cucky.

Právní fond Kyla Rittenhouse už mezitím vybral více než půl milionu dolarů na jeho obhajobu.

Komentáře

komentáře