Černí militanti chtějí v USA svůj stát. Včera pochodovali v Louisianě

0

Bez zájmu médií se včera ve městě Lafayette v Lousianě sešli ozbrojení černí militanti z milice Not Fucking Around Coalition (NFAC). Nechtěli nic, jen demonstrovat svou sílu. Žádný novinář je nekonfrontoval, žádný novinář dnes nebude po prezidentu Trumpovi, ani Joe Bidenovi chtít, aby je odsoudil. A všechno by bylo úplně jinak, kdyby byli bílí.

NFAC jsou černí nacionalisté. To znamená, že je vše v pořádku. Kdyby to byli bílí nacionalisté a promenádovali se se zbraněmi po americkém městě, lze si představit ten tanec, který by předvedly nejen média, ale i policie a FBI. Ale oni nejsou bílí.

NFAC chtějí, aby jim byl dán Texas, a tam si černoši mohli mít svůj vlastní stát. Jen pro černé. A to je v pořádku. Kdyby to řekli bílí, systém by jim nedal pokoj, dokud by je nesvlékl z kůže. Ale oni bílí nejsou.

Obecně proti černošskému separatismu nic nemám. Každý národ, etnikum a rasa má právo na to žít mezi svými a po svém. Tlačit celý svět do kosmopolitního kotlíku a nedovolit žít stranou něj je diktatura. Vadí mi ale pokrytectví médií, politiků a společnosti, která je v podstatě ochotna černým, když budou hodně chtít, takový stát dát, ale když jste bílí, a usilujete o to samé pro vaše lidi, sežerou vás za živa.

Komentáře

komentáře