Možná budoucí starostka Portlandu je maoistka

0

Představte si, že by na post starosty například města Pittsburgh v USA kandidoval muž, který by se nechal vyfotit v tričku s Adolfem Hitlerem, a vědělo se o něm, že má velmi dobré kontakty na americké neonacisty. No to si ani představit nejde. To by se jednoduše nestalo. A pak si představte, že na post starostky města Portland kandiduje žena, která se nechá vyfotit v sukni s masovými vrahy Mao Ce-Tungem a Che Guevarrou. Ale tentokrát si to nemusíte představovat, protože se to skutečně stalo.

Současný starosta Ted Wheeler, který levičákům tak moc lezl do zadku, to má zřejmě za pár. Kandidátka Sarah Iannarone před ním v průzkumech solidně vede, a zdá se, že jej nahradí. Tato rudá komunistická *** o sobě minulý rok prohlásila: “Jsem Antifa”. Pochopitelně v uplynulých sto dnech nijak nevystupovala proti levicovému násilí, které Portland zachvátilo, ale když se do města chystala demonstrace pravičáků, kteří proti tomu chtěli protestovat, měla pěnu u pusy.

Současnému starostovi doporučila, aby jejich demonstraci zakázal, protože by “vyvolala výtržnosti, a útočila na naše opomíjené komunity”. Jakoby snad Antifa více než tři měsíce v Portlandu jen rozdávala květiny.

Když se pak podíváte na její sukni s Maem a Che, a uvědomíte si, že se skutečně může stát starostkou města Portland, je vám místních obyčejných lidí dost líto. Pokud si ji ale zvolí, nemohou pak vinit nikoho jiného, než sebe.

Komentáře

komentáře