Yelp bude označovat firmy, které někdo obvinil z rasismu

0

Yelp je americká společnost, která shromažďuje recenze o firmách všeho druhu. K dnešnímu dni je v jejím registru téměř 200 milionů recenzí různých firem, společnost zaměstnává asi 6000 lidí a její zisk v roce 2019 byl miliarda dolarů. Je to tedy technologický gigant. A jako každý technologický gigant dodržuje totalitní agendu pronásledování pravičáků a všech napravo od Karla Marxe.

Mnohá média dnes informovala o nové politice Yelpu, který u firem, které někdo obvinil z rasismu, zveřejní varování. To vypadá nějak takto:

Yelp návštěvníka stránek konkrétní firmy varuje, že firmu někdo obvinil z rasismu, a dokud to Yelp neprošetří, možnost přidání recenze je znemožněna. Protože rasismus je svinstvo a podobně.

Konkrétní situace pak může vypadat nějak takhle. Chci se zbavit konkurence. Domluvím se s pár přáteli, a napíšeme recenze, že někdo z personálu utrousil slovo negr, že nad černošským zákazníkem ohrnovali nos, a na hispánského zákazníka někdo zavolal, ať se vrátí za Rio Grande. Prostě věci, co se nedají dokázat, ani vyvrátit. A jak víme, v případě tzv. rasistů je břemeno dokazování na jejich straně. Nehledě na to, že než Sherloci z Yelpu něco prošetří, každý, kdo navštíví profil firmy, uvidí varování před probíhajícím vyšetřováním z obvinění z rasismu.

Tak já říkám, do hajzlu s Yelpem a korporátní marxistickou mafií. Firmy, které nerespektují svobodu slova a svobodu nenávidět, by měly být rozkouskovány a rozebrány.

Komentáře

komentáře