Další zastřelený patriot v USA. Střílel levičák z Denveru

0

I některá česká média dnes zveřejnila informaci o tom, že během demonstrací v Denveru došlo ke střelbě, a jeden z účastníků zahynul. Detaily k případu si ale člověk musí vyškrábat ze sociálních sítí, kde už je dávno odhalená celá pravda, zatímco policie teprve dává tisková prohlášení, že na věci dělá.

Obecná informace je ta, že v Denveru probíhalo setkání patriotů, a proti nim zde protestovala Antifa a další marxistické skupiny. Oba protesty proběhly klidně a pod dohledem policie. Když se ale oba tábory začaly rozcházet, došlo ke konfrontaci mezi dvěma menšími skupinami. V závěru konfrontace pak došlo ke střelbě. Zastřelený je patriot, střelec, jak uvádí policie v Denveru a média, byl členem ochranky místní televizní společnosti a neměl spojitost s Antifa. To však není pravda.

Nejdříve video konfrontace, na jehož konci, vpravo, je vidět střelba a pád zastřeleného na zem.

A zde je série čtyř fotek, jak vygradoval konflikt vedoucí ke střelbě. Potetovaný muž s kasrem v pravé ruce je v konfliktu s jiným mužem. Potetovaný tomu druhému dá facku – co tomu předcházelo není jasné. Druhý muž vytáhne pistoli – potetovaný použije na větší vzdálenost kasr – muž střílí – potetovaný je zasažen a později prohlášen za mrtvého na místě.

Čím střelec vyprovokoval to, že dostal facku, je nyní předmětem vyšetřování. Ale už se ví, že nešlo jen tak o nějakého sekuriťáka.

Nejprve reportér televize, který si ho najal, Kyle Clark. Jeho tweet ze září, ve kterém se snaží zlehčovat Antifa násilnosti.

A konečně sekuriťák. Jeho jméno je Matthew Doloff.

Tady je před 9 lety jako účastník akce Occupy Denver. Pamatujete si ještě tu ultralevicovou kampaň?

Na jeho twitteru se dá k jeho politickému přesvědčení najít dost informací.

 

A zde fotografie zastřeleného muže. Jeho jméno bylo Lee.

Komentáře

komentáře