Pátek, 17 ledna, 2020

Středoevropan za poměrně krátkou dobu vyrostl z nuly na zpravodajství, které si měsíčně přečte pár set tisíc lidí. Co vás přivádí každý den zpátky je pravdivost informací a především jejich unikátnost, protože Středoevropan se věnuje tématům, která česká média většinou ignorují.

Ambicí Středoevropana bylo od samého začátku stát se plně profesionálním médiem, které nabídne alternativu levicově orientovanému tisku. Zároveň ale zůstat médiem nezávislým a nestát se nástrojem v rukou bohatých podnikatelů s vlastními zájmy.

Jediný způsob, jak toho může Středoevropan dosáhnout, je vaše pomoc. Jen vy, lidé toužící po nezávislém a pravdivém mediálním zpravodajství, dokážete něco změnit. A to tím, že práci Středoevropana podpoříte pravidelnou měsíční částkou podle vašich možností.

Za to bude moci Středoevropan rozšířit svou redakci a obsáhnout tak více témat, a bude se moci uvažovat i o takových projektech, jako je vlastní internetové rádio, či internetová televize. Středoevropan míří vysoko.

Staňte se jedním z mecenášů Středoevropana a skutečně nezávislého zpravodajství. Staňte se tím, kdo přiloží ruku k dílu, a umožní změnu. S vámi je to možné.

Přejete si své předplatné zrušit? Je to jednoduché. Použijte tlačítko Unsubscribe.

Chcete pomoci jinou částkou? Použijte přímo bankovní účet:

2400506763 / 2010

IBAN: CZ8920100000002400506763  SWIFT: FIOBCZPPXXX