Švédská seniorka obviněná z “nenávisti” nahrála na video svou verzi příběhu

0
screen shot

Švédská seniorka, která čelí trestu za “zločin z nenávisti”, zveřejnila na YouTube svou verzi příběhu, ve které popisuje dlouhé vyšetřování a obtěžování ze strany policie.

Christina, o které Středoevropan psal, prohlásila, že masová migrace sníží průměrně IQ švédské populace. Policie kvůli tomu v jejím bytě provedla razii.

Christina u soudu obžalobu odmítla a jednotlivé “prohřešky” odmítla komentovat. V jednom z příspěvků měla napsat o imigrantech, že “řvou, smrdí, znásilňují, zapalují auta. Jak se jich zbavím? Už toho mám dost.”

Na svém videu seniorka tvrdí, že o masové migraci a islámu říkala pravdu. Řekla, že byla policií šestkrát vyslýchaná a každý výslech trval několik hodin. Policie jí prý zabavila některé její věci včetně nového iPadu. Policisté si prý na ní vedou složku, která má 150 stran.

V roce 2016 prý byla napadena “dětskými uprchlíky”. Ačkoliv incident nahlásila, nikdo nebyl obviněn. Po útoku trpěla ztrátou paměti.

“Za celý svůj život jsem nespáchala žádný zločin,” říká a dodává, že Švédsko je nyní plné “násilníků, kteří znásilňují naše děvčata, zapalují auta.”

Seniorka se také svěřila, že poté, co promluvila proti masové migraci, jí zavrhly její děti, a nemá nikoho, na koho by se obrátila pro pomoc.

Komentáře

komentáře