Vysoká šarže z OSN: Migranti jsou zdrojem pokroku a potřebujeme je

0

Ředitel migrační agentury OSN, tedy velmi vysoká šarže světa globalismu, William Lacy Swing, v rozhovoru pro korejské noviny vyslovil několik zarážejících prohlášení, ve kterých zaútočil na populistické politiky.

Vyslovil názor, že migrace je v národním zájmu a že obavy z migrantů jsou založeny na “falešných stereotypech a nepodloženém strachu”.

“Lidé říkají, že nechtějí migranty, ať se postaví zeď a spálí mosty,” řekl Swing. “Migranty popisují jako ‘ty druhé’. To je veliký strach.”

“Je to velmi jedovaté přesvědčení postavené na falešných stereotypech, že oni nám přicházejí vzít práci, přinášejí zločin, a také nemoci. Nic z toho nebylo prokázáno,” tvrdí tento bývalý americký diplomat.

Těžko říct, v jak velkém informačním vakuu se pan Swing pohybuje, ale naopak vše z toho, co jmenoval, prokázáno bylo. Před pár dny Středoevropan psal o milionech Britů, kteří nemají šanci kvůli levnějším migrantům sehnat práci. Co se kriminality týče, na Středoevropanovi jsou již stovky článků o obrovském nárůstu kriminality v celé západní Evropě, před kterou se kriminalita ve střední Evropě jen stydlivě krčí v koutě. A konečně i znovuobjevení tuberkulózy v Evropě mají na svědomí migranti z Afriky.

Přesto Swing rozhovor vedl v tom duchu, že migranti jsou zdrojem pokroku. Bohužel kromě obecných frází pro své tvrzení neposkytl žádný důkaz.

Komentáře

komentáře