Profil zastřelených / postřelených z Kenoshe. Pěkní ptáčci

0

Sedmnáctiletý Kyle, o jehož střelbě jste si mohli přečíst včera, a který je v této chvíli obviněn z plánované vraždy, a dalších trestných činů, svou puškou nedostal žádná neviňátka. Přesvědčte se sami.

První to koupil muž v červeném tričku, který na tomto videu říká směrem k milici, “shoot me, nigger”. Tedy, zastřel mě negře. Ačkoliv mluvil směrem k bílým.

O něco později ho vidíme s jeho červeným tričkem omotaným kolem hlavy jako kukla, aby nebyl poznat, jak pronásleduje Kyla a něco po něm hází. Ve chvíli, kdy se dostává do těsné blízkosti, Kyle střílí, a červenáček jde k zemi. Jestli tohle není sebeobrana, tak už nic.

A kdo byl červenáček zač? Podle jména možná muž židovského původu, Joseph Rosenbaum (mimochodem Kyle je v aktuálním policejním záznamu veden jako Hispánec. V USA mohou být jak bílí, tak nebílí Hispánci. Naopak Židé jsou evidováni jako bílí). Vedený v databázi jako sexuální násilník, kdy jeho oběť byla ještě nezletilá.

Druhý mrtvý, skejťák, který Kyla napadl, když ležel na zemi. Anthony Huber. I on má záznamy, ale v jeho případě za napadení a domácí násilí. To dokonce opakovaně.

A konečně třetí, který skončil jen postřelený, ale přišel o kus masa na ruce, se jmenuje Gaige Grosskreutz. Na Kyla šel s pistolí v ruce, a z obrázků jde dojem, že neměl dobré úmysly. Má záznam za to, že byl pod vlivem omamných látek, a zároveň byl v tu samou dobu ozbrojen. Což je v USA trestný čin. Člen People´s Revolution Movement. Komunisti.

Jeho kamarád na něj na sociální síti prásknul, že šel po Kylovi s úmyslem ho “sejmout”, a lituje, že to udělal. Kylova obhajoba bude mít snadnou práci.

Komentáře

komentáře