Dvě Američanky vzaly sedmiletému čepici MAGA. Hrozí jim až 15 let vězení

0

Nenávistná atmosféra vůči prezidentovi Trumpovi a všemu vlasteneckému, kterou podporují média, instituce i celebrity, vytváří falešný dojem, že vůči “Trumpovcům” je vše dovoleno. O tom, že je to omyl, se právě přesvědčují dvě mladé ženy, co nedávno teprve sedmiletému chlapci ukradly jeho MAGA čepici, a k jejich smůle byl celý incident natočen na video.

Na videu, které má přes 5 milionů shlédnutí, vidíme obě “aktivistky”, jak nejprve ničí papírové transparenty na podporu Trumpa. Žena, která video natáčí, je upozorňuje, že se dopouštějí trestného činu. Jedna z žen pak sebere červenou MAGA čepici, která při konfrontaci spadla na zem z hlavy sedmiletému chlapci, a odchází s ní pryč. Chlapec přiběhne a obě ženy upozorní, že ta čepice jim nepatří.

Žena za kamerou i chlapec požadují navrácení čepice a následují ženy na parkoviště. Na místo přibíhá několik mužů, kteří slyší hádku, a jeden z nich požaduje vydání čepice. Žena s ukradenou čepicí ho praští do obličeje. V tu chvíli toho má žena za kamerou dost a jde se s komunistickou zlodějkou prát. Ta přehodí čepici přes plot a poté dojde k boji, který natáčení přerušuje.

Obě komunistky byly asi velmi překvapené, když je policie obvinila. A nyní je obžalovala i velká porota. Jsou obžalovány z loupeže druhého stupně, zločinného spiknutí druhého stupně, ohrožování dítěte, napadení třetího stupně a pokusu o napadení třetího stupně. A ještě útočného doteku a zločinu z nenávisti. Za to vše jim hrozí až 15 let vězení.

Jak Olivia Winslow (vlevo), která má podle rysů indiánské předky, tak i Camryn Amy, obě ve věku 21 let, počkají na rozhodnutí soudu díky kauci na svobodě.

Komentáře

komentáře